Devadesát devět kroků univerzity do budoucnosti / The University’s Ninety-Nine Steps Towards the Future

The University’s Ninety-Nine Steps Towards the Future (download pdf)

The University’s Ninety-Nine Steps Towards the Future (Futurebook)Rádi bychom vám touto cestou představili naše úspěšně dokončené devítileté úsilí o modernější univerzitu, útulnější zázemí, obsáhlejší nabídku oborů a mezinárodní prostředí. Pojďte si s námi projít ve zkratce devadesát devět projektů, spolufinancovaných z operačního programu Výzkum, vývoj a vzdělávání (OP VVV), díky kterým se nám tyto cíle podařilo naplnit.


Samozřejmě nezůstáváme pouze u e-booku! Připravili jsme pro vás náš e-book v podobě interaktivního média Futurebook a těšit se můžete i na desetidílný seriál „10 z 99 kroků“ o vybraných projektech, který bude vycházet v univerzitním online magazínu UK Forum.


Najít nás můžete i na sociálních sítích LinkedIN, Facebook nebo Twitter a dokonce o nás píší i na webu Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy.


Spolufinancovanými projekty z OP VVV to ale nekončí! V plném proudu je nyní operační program Jan Amos Komenský (OP JAK), který posune naši univerzitu zase o kousek dál. Děláme to pro všechny, kteří se nebojí jít vpřed, překonávat překážky a neustále se zlepšovat a vzdělávat. Pro vás!Devadesát devět kroků univerzity do budoucnosti (pdf ke stažení)


Devadesát devět kroků univerzity do budoucnosti (Futurebook)

Poslední změna: 19. říjen 2023 12:32 
Sdílet na: Facebook Sdílet na: Twitter
Sdílet na:  
Vaše dotazy
Kontakty

Univerzita Karlova

Ovocný trh 560/5

Praha 1, 116 36

Česká republika


E-mail:


Identifikátor datové schránky: piyj9b4

IČO: 00216208 

DIČ: CZ00216208

Jak k nám