Mgr. Ing. Irena Velebilová

E-mail:

Telefon: +420 224 491 551, +420 771 126 423

Místnost: 420

Mgr. et Ing. Irena Velebilová vystudovala obor Dějiny umění, Sociologii a Arts management. Zkušenosti s plánováním a řízením projektů získala zejména v oblasti kulturního a kreativního průmyslu (např. týdeník Respekt, Divadlo v 7 a půl, Divadlo bratří Formanů, Nakladatelství Meandr nebo Filmový festival v Litoměřicích). Ve vydavatelství týdeníku vedla tým, který zajistil vydání více jak 15 titulů (CD, DVD, knihy) od autorů jako je např. Václav Cílek, Lenka Dusilová, Monika Načeva, Jan Kaplický nebo David Černý. Při svém působení v brněnském divadle se podílela na produkci a propagaci více jak 20 divadelních premiér; později v Praze spolupracovala s divadelním sdružením na realizaci několika místních a mezinárodních multižánrových festivalů. Vedle produkce a propagace vypracovávala také grantové žádosti (EU fondy/ Culture 2000, Phare, Internation Visegrad Fund, různé nadace a fondy místních úřadů atd.).


S procesy, jakými jsou spravovány dotace z Evropských fondů, se seznámila při svém působení na řídicím orgánu OP PPR, kde měla na starosti zejména metodickou podporu příjemců dotace a finanční kontrolu projektů, vč. výběrových řízení, realizovaných příjemci z řad základních, středních a vysokých škol a neziskových organizací. Zde se také podílela na přípravě podkladů a výstupů pro zjednodušené financování projektů operačního programu fondů EU; konkrétně analyzovala prostředí a potřeby školy, zpracovávala výpočty nákladů a tvorbu finančních matic, spolupracovala při přípravě metodického prostředí pro příjemce i zaměstnance oddělení v návaznosti na využívání jednotkových nákladů v programu.


Irena se ve svém volném čase věnuje obchodu s kořením (Prodejna U Salvátora), který její rodina vede již v druhé generaci.


Na našem odboru působí od roku 2018 jako projektová manažerka a finanční manažerka, podílela se na přípravě úspěšné žádosti o podporu ,,Podpora pregraduálního vzdělávání budoucích učitelů na UK" a projekt má nyní ve své gesci.Poslední změna: 28. březen 2024 13:03 
Sdílet na: Facebook Sdílet na: Twitter
Sdílet na:  
Vaše dotazy
Kontakty

Univerzita Karlova

Ovocný trh 560/5

Praha 1, 116 36

Česká republika


E-mail:


Identifikátor datové schránky: piyj9b4

IČO: 00216208 

DIČ: CZ00216208

Jak k nám